Call us at 336-894-1082

Liner 4L

Liner 4L

Regular price
$135.00
Sale price
$135.00
Unit price
per 
Shipping calculated at checkout.

Liners are a great way to display and store your fresh made gelato and ice cream.
Holds approximately 4L of product. The sturdy design allows reuse.

Material Thickness: 1.4mm

Quantity: 130